Kontenery Na Gruz Budowlany - Tel. 880 708 520
Tanie kontenery na gruz budowlany – wynajem i podstawienie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy – tel. 511 572 158

Mamy przyjemność przywitać Państwa na witrynie internetowej firmy zajmującej się szeroko pojętą branżą budowlaną. Ujrzą Państwo, że mimo tak obszernej oferty nasze usługi są wykonane zawsze prędko oraz możliwie jak najlepiej. Dbamy o to, żeby każda realizacja była wykonana bezbłędnie – czy to wynajem kontenerów na gruz lub usługi dźwigowe. Jesteśmy fachowcami, a naszych Konsumentów traktujemy jako priorytet. Aktualnie przyszła pora na bliższe zapoznanie się z naszą ofertą.

Kontenery na gruz budowlany Strumień - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Strumień - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Strumień - Tani wynajem kontenerów na gruz

Najem oraz podstawienie kontenerów na gruz to nasza specjalność. Tego typu zadania to zawsze terminowość i solidność. Jeśli mają Państwo mnóstwo gruzu do wyniesienia po odbytym remoncie czy budowie – też się tym zajmiemy, gdyż wywóz gruzu to stworzona przez nas następna usługa. Wyburzenia wszelkiego typu budynków, jak też i innych rozmaitych obiektów również znajdują się w naszej klarownej ofercie. Profesjonalnie wykonane prace i roboty ziemne różnego typu to stworzona przez nas kolejna propozycja. To jeszcze nie komplet! Jeżeli są Państwu wymagane ładowarki teleskopowe – u nas wolno je też dostać, wynająć.Transport machin budowlanych, jak również wszelkiego rodzaju usługi koparko ładowarką bądź dźwigiem – to uzupełnienie prowadzonej przez nas bogatej oferty.

Jeśli wyłącznie mają Państwo jakiejkolwiek zapytania połączone ze szczegółami oferty – zachęcamy do ich zadawania przez preferowaną formę kontaktu – telefonicznie lub ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

Nip: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodów, taxi, skup aut, wynajem autokaru, obiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, beton, ekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruz, wywóz gruzu, kontenery na gruz, beton, wywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, beton, przeprowadzki firm, przeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.