Kontenery Na Gruz Budowlany - Tel. 880 708 520
Tanie kontenery na gruz budowlany – wynajem i podstawienie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy – tel. 511 572 158

Mamy zaszczyt przywitać Państwa na witrynie firmy zajmującej się szeroko pojętą branżą budowlaną. Jak się zaraz Państwo przekonają – nasza propozycja jest niebywale szeroka, lecz pomimo tego nie ma u nas miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia. Jakakolwiek realizacja – czy to podstawienie kontenerów na gruz czy jakiejkolwiek prace ziemne – jest wykonywana z największą troską o detale. Jesteśmy fachowcami, a naszych Kontrahentów traktujemy jako priorytet. Aktualnie przyszła pora na bliższe zapoznanie się z należącą do nas propozycją.

Kontenery na gruz budowlany Sosnowiec - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Sosnowiec - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Sosnowiec - Tani wynajem kontenerów na gruz

Naszym konikiem jest najem oraz podstawienie kontenerów na gruz. Tego typu zadania to zawsze terminowość i solidność. Jeśli mają Państwo takie życzenie – nasi eksperci także zajmą się wywozu gruzu budowlanego – bez względu na to czy pochodzi on z budowy lub pozostał po remoncie. W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie znalazło się też miejsce na wyburzenia – budynków i innych, przeróżnych budynków. Fachowo wykonane prace oraz roboty ziemne rozmaitego rodzaju to nasza kolejna propozycja. To jeszcze nie całość! Wynajem ładowarek teleskopowych w właściwych cenach – tym także się specjalizujemy.Transport machin budowlanych, jak też wszelkiego rodzaju usługi koparko ładowarką bądź dźwigiem – to dopełnienie naszej profesjonalnej bogatej oferty.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań odnośnie do prowadzonej przez nas oferty – wyczekujemy na kontakt przez telefon bądź też e-mail.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

Nip: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodów, taxi, skup aut, wynajem autokaru, obiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, beton, ekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruz, wywóz gruzu, kontenery na gruz, beton, wywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, beton, przeprowadzki firm, przeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.