Kontenery Na Gruz Budowlany - Tel. 880 708 520
Tanie kontenery na gruz budowlany – wynajem i podstawienie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy – tel. 511 572 158

Mamy przyjemność powitać Państwa na stronie internetowej firmy absorbującej się w szerokim zakresie pojętą specjalizacją budowlaną. Ujrzą Państwo, że pomimo tak obszernej oferty nasze usługi są wykonane zawsze szybko oraz możliwie jak najpoprawniej. Dbamy o to, ażeby każda realizacja była wykonana bezbłędnie – czy to wynajem kontenerów na gruz czy usługi dźwigowe. Klient to dla nas priorytet, a sami jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami. Dzisiaj przyszła pora na bliższe zapoznanie się z naszą ofertą.

Kontenery na gruz budowlany Sośnicowice - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Sośnicowice - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Sośnicowice - Tani wynajem kontenerów na gruz

Naszym konikiem jest najem oraz podstawienie kontenerów na gruz. Tego typu zadania to zawsze terminowość i solidność. Jeśli mają Państwo takie życzenie – nasi specjaliści też zajmą się wywozu gruzu budowlanego – bez względu na to czy pochodzi on z budowy lub pozostał po remoncie. W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie znalazło się też miejsce na wyburzenia – budynków i innych, różnych budynków. Mamy prawo też Państwu zaproponować realizowane kompetentnie i w dobrej cenie prace i roboty ziemne. To jeszcze nie komplet! Jeśli są Państwu wymagane ładowarki teleskopowe – u nas wolno je również dostać, wynająć. Transport machin budowlanych, jak również wszelkiego rodzaju usługi koparko ładowarką czy też dźwigiem – to uzupełnienie należącej do nas bogatej oferty.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań odnośnie do opisującej nas oferty – czekamy na kontakt przez telefon lub e-mail.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

Nip: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodów, taxi, skup aut, wynajem autokaru, obiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, beton, ekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruz, wywóz gruzu, kontenery na gruz, beton, wywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, beton, przeprowadzki firm, przeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.