Kontenery Na Gruz Budowlany - Tel. 880 708 520
Tanie kontenery na gruz budowlany – wynajem i podstawienie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy – tel. 511 572 158

Mamy zaszczyt przywitać Państwa na stronie internetowej firmy absorbującej się szeroko pojętą branżą budowlaną. Jak się zaraz Państwo przekonają – nasza propozycja jest niebywale szeroka, jakkolwiek pomimo tego nie ma u nas miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia. Jakakolwiek realizacja – czy to podstawienie kontenerów na gruz lub jakiejkolwiek prace ziemne – jest egzekwowana z największą troską o detale. Konsument to dla nas priorytet, a sami jesteśmy doświadczonymi fachowcami. Po takim wstępie uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się ze detalami prowadzonej przez nas oferty.

Kontenery na gruz budowlany Ornontowice - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Ornontowice - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Ornontowice - Tani wynajem kontenerów na gruz

Wynajem i podstawienie kontenerów na gruz to nasza specjalność. Wykonujemy takiego rodzaju zamówienia – zawsze we właściwym czasie i solidnie. Jeśli mają Państwo sporo gruzu do wyniesienia po odbytym remoncie czy budowie – również się tym zajmiemy, bo wywóz gruzu to stworzona przez nas kolejna usługa. W naszej profesjonalnej ofercie znalazło się także miejsce na wyburzenia – budynków i innych, rozmaitych budynków. Profesjonalnie wykonane prace i roboty ziemne przeróżnego rodzaju to stworzona przez nas następna propozycja. To jeszcze nie wszystko! Wynajem ładowarek teleskopowych w właściwych cenach – tym również się specjalizujemy. Transport maszyn budowlanych, jak też wszelkiego rodzaju usługi koparko ładowarką czy też dźwigiem – to uzupełnienie prowadzonej przez nas bogatej oferty.

W razie dowolnych dodatkowych pytań odnośnie do naszej klarownej oferty – czekamy na kontakt poprzez telefon czy też e-mail.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

Nip: 6351799322
Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodów, taxi, skup aut, wynajem autokaru, obiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, beton, ekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruz, wywóz gruzu, kontenery na gruz, beton, wywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, beton, przeprowadzki firm, przeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.