KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 511 572 158
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 511 572 158
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 511 572 158
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 511 572 158
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 511 572 158

Bezpieczeństwo i porządek na placu prac budowlanych to podstawa. Oferujemy Państwu kompleksową usługę wywozu odpadów budowlanych. Jesteśmy firmą, która świadczy usługę wywozu gruzu z terenów prywatnych, jak i dużych placów budowy. Dysponujemy dużym wyborem gabarytów kontenerów przeznaczonych do składowania i wywozu gruzu. Korzystając usług naszej firmy klienci mogą mieć pewność szybko i sprawnie wykonywanych prac. Odbieramy gruz z terenów objętych różnorodnymi pracami budowlanymi czy też remontowymi. Swoje usługi wykonujemy zawsze na czas i solidnie.

Odbiór gruzu jest konsultowany indywidualnie z każdym klientem. W przypadku dłuższej współpracy możemy umówić się na stałe godziny odbioru gruzu bądź też dostosowywać je w zależności od zaawansowania prac i ilości odpadów budowlanych.

Wywóz gruzu Katowice i MikołówWywóz gruzu Katowice i MikołówWywóz gruzu Katowice i Mikołów

Wywóz gruzu przez naszą firmę odbywa się w sposób całkowicie bezpieczny i nie zakłóca prac budowlanych. W przypadku braku własnego kontenera jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią ilość pojemników na odpady. Zapełnione kontenery na gruz błyskawicznie zastępujemy pustymi na kolejne odpady, dzięki temu prace mogą przebiegać sprawnie i bez opóźnień.

Nasza firma dysponuje własną sortownią do której zwozimy odebrany z placów budowy gruz, ale na życzenie klienta możemy przewieźć też gruz do wyznaczonego przez Państwa miejsca. Wszelkie zmiany ustalamy na bieżąco z klientami, dbamy bowiem o jakoś i uczciwość wykonywanych przez nas usług, dzięki czemu możemy cieszyć się wieloletnią współpracą z różnymi przedsiębiorcami.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie, .