KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 511 572 158
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 511 572 158
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 511 572 158
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 511 572 158
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 511 572 158

Solidne i sprawne maszyny są podstawą szybkich prac na każdej budowie. Nasza firma oferuje swoim klientom roboty ziemne, a także skorzystanie z usług koparko-ładowarki. Wychodzimy z konkurencyjną ofertą skierowaną dla małych i dużych projektów, każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dostosowujemy do potrzeb klienta.

Usługi koparko-ładowarkami można zamówić w naszej firmie w zależności od potrzeb prac: na godziny lub na konkretny dłuższy czas. Wszystkie warunki czasu i wykorzystania maszyn określamy jasno w umowie z klientem. Dysponujemy szerokim wyborem asortymentu, a nasze maszyny są na bieżąco sprawdzane i konserwowane przez odpowiednich fachowców.

Prace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice i MikołówPrace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice i MikołówPrace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice i Mikołów

Razem z usługą koparko-ładowarką można zamówić w naszej firmie pracownika z pozwoleniami na obsługę koparki. W razie jakiejkolwiek awarii, na miejsce prac wysyłany jest nasz fachowiec, który oceni rozległość poniesionych strat. Z każdym klientem podpisujemy przejrzystą umowę z jasnym cennikiem.

Odpowiednio oznaczamy teren, na którym prowadzone są roboty i wykopy ziemne. W czasie wykonywania zamówienia kierujemy się także wskazówkami i wytycznymi z projektu budowlanego. Przed rozpoczęciem prac i podpisaniem umowy nasz pracownik wybiera się na oględziny miejsca wykonywanych robót, by wybrać potem sprzęt odpowiedniej wielkości i taki, który odpowiada wymaganiom terenu. Bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie i życzenia klientów w kolejności wykonywanych prac. Liczy się dla nas zadowolenie klienta, wysoka jakość usług i bezpieczeństwo pracy w miejscu robót ziemnych.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie, .