KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 511 572 158
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 511 572 158
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 511 572 158
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 511 572 158
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 511 572 158

Znajdują się Państwo na stronie internetowej www firmy, która proponuje szeroki zakres usług w branży budowlanej. Ujrzą Państwo, że pomimo tak szerokiej oferty nasze usługi są wykonane zawsze ekspresowo i możliwie jak najporządniej. Każda realizacja – czy to podstawienie kontenerów na gruz czy jakiejkolwiek prace ziemne – jest egzekwowana z najogromniejszą troską o detale. Konsument to dla nas priorytet, a sami jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami. Po takim wstępie serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Kontenery na gruz budowlany Lędziny - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Lędziny - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Lędziny - Tani wynajem kontenerów na gruz

Naszym konikiem jest wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz. Tego typu zadania to zawsze terminowość i solidność. Jeśli mają Państwo takie życzenie – nasi specjaliści też zajmą się wywozu gruzu budowlanego – bez względu na to czy pochodzi on z budowy lub pozostał po remoncie. W naszej idealnej ogromnej ofercie znalazło się też miejsce na wyburzenia – obiektów oraz innych, różnych obiektów. Kompetentnie wykonane prace i roboty ziemne różnorodnego typu to nasza kolejna propozycja. Na tym nie koniec! Jeśli są Państwu potrzebne ładowarki teleskopowe – u nas można je również dostać, wynająć. Naszą klarowną ofertę dopełniają usługi dźwigowe, koparko-ładowarkami, jak również sam transport maszyn budowlanych na wskazane przez Państwa miejsce.

W razie dowolnych pobocznych pytań odnośnie do opisującej nas oferty – czekamy na kontakt poprzez telefon czy też e-mail.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie, .