KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 511 572 158
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 511 572 158
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 511 572 158
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 511 572 158
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 511 572 158

Mamy przyjemność powitać Państwa na stronie firmy zajmująca się szeroko pojętą specjalizacją budowlaną. Jakim sposobem się zaraz Państwo przekonają – stworzona przez nas propozycja jest niebywale szeroka, jednak pomimo tego nie ma u nas miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia. Troszczymy się o to, aby każda realizacja była wykonana bezbłędnie – czy to wynajem kontenerów na gruz czy usługi dźwigowe. Kontrahent to dla nas priorytet, a sami jesteśmy doświadczonymi fachowcami. Aktualnie przyszła pora na bliższe zapoznanie się z należącą do nas propozycją.

Kontenery na gruz budowlany Knurów - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Knurów - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Knurów - Tani wynajem kontenerów na gruz

Naszym konikiem jest najem i podstawienie kontenerów na gruz. Tego typu zadania to zawsze terminowość i solidność. Jeżeli mają Państwo takie życzenie – nasi zawodowcy też zajmą się wywozu gruzu budowlanego – bez względu na to czy pochodzi on z budowy czy pozostał po remoncie. W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znalazło się też miejsce na wyburzenia – obiektów i innych, przeróżnych budynków. Mamy prawo też Państwu zaproponować realizowane profesjonalnie i w należytej cenie prace i roboty ziemne. To jeszcze nie wszystko! Najem ładowarek teleskopowych w dobrych cenach – tym także się specjalizujemy. Prowadzoną przez nas propozycję dopełniają usługi dźwigowe, koparko-ładowarkami, jak również sam transport maszyn budowlanych na wskazane przez Państwa miejsce.

Jeśli tylko mają Państwo jakiejkolwiek pytania połączone ze szczegółami oferty – zachęcamy do ich zadawania poprzez preferowaną formę kontaktu – telefonicznie bądź też za pośrednictwem poczty elektronicznej.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie, .