KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 511 572 158
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 511 572 158
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 511 572 158
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 511 572 158
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 511 572 158

Znajdują się Państwo na witrynie www firmy, która oferuje szeroki zakres usług w branży budowlanej. W jaki sposób się zaraz Państwo przekonają – stworzona przez nas oferta jest nadzwyczaj gigantyczna, niemniej jednak mimo tego nie ma u nas miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia. Dbamy o to, by każda realizacja była wykonana bezbłędnie – czy to wynajem kontenerów na gruz czy usługi dźwigowe. Konsument to dla nas priorytet, a sami jesteśmy doświadczonymi ekspertami. Teraz przyszła pora na bliższe zapoznanie się z naszą ofertą.

Kontenery na gruz budowlany Katowice - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Katowice - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Katowice - Tani wynajem kontenerów na gruz

Naszym konikiem jest najem i podstawienie kontenerów na gruz. Wykonujemy takiego rodzaju zamówienia – zawsze terminowo i solidnie. Jeżeli mają Państwo dużo gruzu do wyniesienia po odbytym remoncie czy budowie – też się tym zajmiemy, gdyż wywóz gruzu to nasza kolejna usługa. W naszej ofercie znalazło się także miejsce na wyburzenia – budynków oraz innych, przeróżnych obiektów. Fachowo wykonane prace oraz roboty ziemne różnego typu to stworzona przez nas kolejna propozycja. To jeszcze nie wszystko! Jeśli są Państwu niezbędne ładowarki teleskopowe – u nas można je także dostać, wynająć.Transport machin budowlanych, jak też wszelkiego typu usługi koparko ładowarką bądź dźwigiem – to uzupełnienie należącej do nas bogatej oferty.

W razie dowolnych pobocznych pytań odnośnie do naszej klarownej oferty – czekamy na kontakt przez telefon czy też e-mail.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie, .