KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 511 572 158
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 511 572 158
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 511 572 158
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 511 572 158
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 511 572 158

Mamy zaszczyt powitać Państwa na stronie firmy zajmującej się szeroko pojętą branżą budowlaną. Zobaczą Państwo, że pomimo tak obszernej oferty nasze usługi są wykonane zawsze ekspresowo oraz możliwie jak najlepiej. Jakakolwiek realizacja – czy to podstawienie kontenerów na gruz czy jakiejkolwiek prace ziemne – jest wykonywana z najogromniejszą troską o szczegóły. Jesteśmy fachowcami, a naszych Klientów traktujemy jako priorytet. Po takim wstępie serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej profesjonalnej oferty.

Kontenery na gruz budowlany Bytom - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Bytom - Tani wynajem kontenerów na gruzKontenery na gruz budowlany Bytom - Tani wynajem kontenerów na gruz

Wynajem i podstawienie kontenerów na gruz to stworzona przez nas branża. Tego rodzaju zadania to zawsze terminowość i solidność. Jeżeli mają Państwo takie życzenie – nasi eksperci też zajmą się wywozu gruzu budowlanego – bez względu na to czy pochodzi on z budowy lub pozostał po remoncie. W naszej szerokiej ofercie znalazło się też miejsce na wyburzenia – obiektów i innych, przeróżnych budynków. Profesjonalnie wykonane prace i roboty ziemne przeróżnego typu to stworzona przez nas kolejna propozycja. Na tym nie zakończenie! Najem ładowarek teleskopowych w właściwych cenach – tym również się specjalizujemy.Naszą przejrzystą ofertę dopełniają usługi dźwigowe, koparko-ładowarkami, jak także sam transport machin budowlanych na wskazane przez Państwa miejsce.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań odnośnie do należącej do nas oferty – wyczekujemy na kontakt poprzez telefon lub też e-mail.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie, .